Masaż dla dwojga to usługa, o którą pyta coraz więcej osób. Kiedyś randka oznaczała wyjście do kina, na specjalną kolację lub do jakiegoś miejsca kultury. W czasach, kiedy coraz bardziej zaczynamy dbać o nasze zdrowie i zwracać uwagę na styl życia również forma spędzania wspólnego czasu uległa zmianie. Coraz więcej par zamiast na wspólne wyjście do kina wybiera się na siłownię lub zamiast na kolację w restauracji wybierają się na basen lub na wizytę regeneracyjną w saunie. Idąc tym śladem, salony masażu oraz fizjoterapii postanowiły wprowadzić nowe usługi do swoich ofert, czyli masaż dla dwojga. Jest to kolejna alternatywa standardowego spędzania czasu, która pozwala zadbać zarówno o naszą sprawność fizyczną jak i o tak potrzebny nam relaks.

Dlaczego warto wybrać się na masaż dla dwojga?

Jak już wyżej wspominaliśmy masaż dla dwojga to świetny pomysł na randkę. Taki masaż pozwala Wam spędzić czas razem na przyjemnościach. Może wasza druga połówka lub Wy macie stresującą pracę. Może ostatni czas spędziliście głównie w pozycji siedzącej przed biurkami albo cały czas jesteście do nich przykuci w pracy. Bardzo często w ostatnich latach nawet młode osoby dotykają różnego rodzaju dolegliwości bólowe. Najczęściej są to bóle kolan, bioder, całego kręgosłupa. Nierzadko zdarza się, że odczuwamy konsekwencje ciągłego napięcia. Dokucza wtedy bardzo często ból głowy, senność i niemoc w kończynach. Może to jest coś co Was trapi.

Ostatni czas nie sprzyja też dbaniu o swoje potrzeby i ciało. Może już dawno nie poświęciliście uwagi swojej skórze czy twarzy. Może być tak, że przydałoby się już trochę o nie zadbać. Niewykluczone, że marzycie też po prostu o tym, żeby ktoś wreszcie coś zrobił dla Was, a nie wy dla kogoś. W każdym z tych przypadków powinniście wybrać dla siebie i bliskiej osoby masaż. Nie dość, że pozbędziecie się wyżej wymienionych problemów to jeszcze będziecie mogli spędzić wspólnie trochę czasu na relaksie. To bardzo umacnia więzi i wprowadza w Waszą relację mnóstwo pozytywnej energii.

Czy masaż dla dwojga musi być tylko relaksujący?

Oczywiście, że masaż dla dwojga nie musi być tylko relaksujący. Jeśli zależy Wam na odprężeniu to będzie on relaksacyjny i delikatny. Może się jednak okazać, że taka forma masażu dla dwojga Wam nie odpowiada. W takim przypadku możecie poprosić masażystów lub fizjoterapeutów o wykonanie innego masażu. Dla osób aktywnych na pewno sprawdzi się masaż sportowy. Jest to masaż, który pozwala na regenerację po wysiłku i powrót sił. Jest on mocniejszy i nakierowany na daną dyscyplinę sportową i Wasze dolegliwości oraz przeciążenia. Może też być tak, że w pracy czy gdzieś indziej macie tyle stresu i nieprawidłowych pozycji, że potrzebujecie masażu leczniczego. Tutaj fizjoterapeuci lub masażyści mają masę technik, które pozwolą pozbyć się bólu. Tak naprawdę rodzaj masażu jaki zostanie Wam zaproponowany zależy do Was. Wybierając dobry gabinet i specjalistów możecie być pewni, że dostosują oni zabieg do Waszych potrzeb.

Dodaj komentarz