Prezenty świąteczne dla firm to temat, który pojawia się co roku przed okresem Bożego Narodzenia. Asortyment ciekawych podarunków jest bardzo szeroki, dlatego postanowiliśmy wybrać te, które cieszą się największym powodzeniem.

Aby wybrać udane prezenty świąteczne dla firm, warto przede wszystkim skoncentrować się na tych, które łączą w sobie efektowny wygląd, bogactwo niespodzianek oraz jednocześnie wpisują się w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Co kupić?

1. Kosz podarunkowy

Na pierwszym miejscu wśród podarunków świątecznych dla firm już od lat znajdują się kosze podarunkowe. Te w bożonarodzeniowym wydaniu zawierają w sobie mnóstwo pysznych produktów do wyboru, dlatego mogą sprawić radość każdemu, kto je otrzyma.

Do dyspozycji są różne prezenty świąteczne dla firm w formie koszów, na przykład mogą być to podarunki wypełnione pysznymi słodyczami, mogą zawierać także dodatkowe produkty jak alkohol wysokiej klasy, kawa, herbata czy dekoracje świąteczne, aby przez to podkreślić atmosferę Bożego Narodzenia.

Najczęściej kupowane są gotowe kosze podarunkowe, ponieważ taki zakup jest najwygodniejszą opcją. Wystarczy tylko wybranie odpowiedniego zestawu upominkowego z katalogu, a potem złożenie zamówienia. Zestawy mają różne warianty cenowe, dlatego można łatwo dopasować je do posiadanego budżetu.

Obecnie zestawy podarunkowe tego typu można również zamawiać za pośrednictwem internetu. Dzięki temu można łatwo i szybko zakupić eleganckie, luksusowe prezenty dla pracowników, a także dla ważnych klientów i kontrahentów.

2. Personalizowana bombonierka

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezenty świąteczne dla firm są bombonierki poddane personalizacji, czyli z umieszczonym na nim logo i często dodatkowymi życzeniami świątecznymi.

Takie słodycze stanowią świetną alternatywę dla gotowych bombonierek, które każdy może kupić w sklepie. Personalizowane napisy nadają im unikatowy wygląd i jednocześnie wpływają pozytywnie na marketing.

3. Galanteria skórzana

Galanteria wykonana z wysokiej jakości skóry stanowi świetny pomysł na podarunek biznesowy. W tym celu często kupowane są produkty jak etui na karty, portfele od uznanych producentów.

Można także zdecydować się na zakupienie galanterii skórzanej personalizowane, na której umieszczone jest tłoczone logo firmy.

4. Wysokiej klasy alkohol

Kolejnym pomysłem na prezent biznesowy z okazji świąt będzie wysokiej klasy alkohol, na przykład wino, whisky, szampan, który może przydać się podczas celebrowania Nowego Roku.

Warto wtedy zdecydować się na alkohole z górnej półki, ponieważ budują one atmosferę prestiżu i ekskluzywności, wpływając dzięki temu pozytywnie na postrzeganie firmy.

Oczywiście, nie można zapominać także o tym, aby alkohol zapakować w ozdobne opakowanie, które podkreśli estetyczny wygląd całego podarunku.

5. Voucher upominkowy

Innym pomysłem na prezent z okazji Bożego Narodzenia dla pracowników będzie voucher upominkowy. Często w tym celu wybierane są vouchery do uznanych sieci hotelowych, gdzie pracownicy mogą spędzić relaksujący weekend, także korzystając wtedy z różnorodnych zabiegów Spa & Wellness. Voucher może być też przeznaczony na zakupy do luksusowego sklepu delikatesowego albo do użycia w galerii handlowej – w dowolnym sklepie.

Podsumowując, gdy chodzi o prezenty świąteczne dla firm, do dyspozycji jest obecnie szeroka gama różnych pomysłów dla pracowników, ale także dla kontrahentów czy klientów. Co warto wybrać? Wszystko zależy już od pomysłu i budżetu, ale warto pamiętać o tym, że święta są raz w roku, więc podarunek także powinien być elegancki i gustowny!

Dodaj komentarz