Wysyłki zagraniczne zawsze budzą spore emocje. Odległość, którą musi pokonać paczka sprawia, że znaczna część osób rezygnuje z przesłania określonych przedmiotów bez sprawdzenia kosztów z góry zakładając, że wysyłka będzie bardzo droga. Jednak, wbrew pozorom, tak wcale nie musi być. Ile kosztuje paczka do USA, jak długo przesyłka pozostaje w transporcie i w jaki sposób ją nadać?

Dlaczego USA?

Stany Zjednoczone są jedną z popularniejszych lokalizacji, jeśli chodzi o wysyłkę paczek z Polski. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że jest to dość popularny kierunek emigracji, a co za tym idzie – wielu Polaków chce przekazać choćby prezenty świąteczne czy podarunki bez okazji swoim bliskim mieszkającym za oceanem.

Jako że lot jest kosztowny, wysłanie siostrzeńcom czy wnukom paczki do USA jest zdecydowanie tańsze niż osobista wycieczka tylko w celu przekazania prezentów. Popularność usług kurierskich właśnie do USA sprawia, że są one świadczone na niezwykle wysokim poziomie.

Gdzie nadać przesyłkę do USA?

Paczka do USA może być nadana choćby za pośrednictwem AlleKurier. Przesyłki zagraniczne są tutaj tanie, a sam transport przesyłek szybki i bezpieczny. Dodatkowo, przed wysyłką można w bardzo prosty i wygodny sposób wycenić przesyłkę, tym samym uzyskując informację o tym, na jakie koszta trzeba się przygotować. Zapewniamy: koszt wysyłki standardowej, kilkukilogramowej paczki do Stanów Zjednoczonych okaże się bardzo miłym zaskoczeniem!

Aby nadać paczkę za pośrednictwem AlleKurier, należy skorzystać z prostego formularza jej nadania dostępnego na stronie. Jego wypełnienie jest szybkie i nie przysparza większych trudności, a co za tym idzie – wysłanie paczki do USA jest naprawdę proste i nie zajmuje wiele czasu. Możliwość przesłania najbliższym prezentu-niespodzianki i związana z tym radość jest warta zdecydowanie więcej niż sam koszt wysyłki!

Jak długo trwa wysyłka do USA?

To kolejna niespodzianka, jakiej nie spodziewa się wielu. Wbrew pozorom, transport przesyłki nie trwa aż tak długo, jak by się mogło wydawać. Choć trudno liczyć na to, że paczka do USA dotrze w ciągu kilku dni, termin około 3-4 tygodni dla standardowej przesyłki jest jak najbardziej osiągalny. Zdarza się, że czas ten ulega nieznacznemu wydłużeniu, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy ilość przesyłek nadawanych za pośrednictwem AlleKurier wzrasta. Aby zatem mieć pewność, że paczka dotrze do adresata przed jego urodzinami, Bożym Narodzeniem czy inną okazją – wystarczy zakupić podarunek na około 5-6 tygodni wcześniej i nadać go, używając wygodnego formularza, który można wypełnić na stronie. Warto dokładnie zmierzyć przesyłkę, a także zważyć ją, aby odpowiednio obliczyć koszt.

Nadanie paczki do Stanów Zjednoczonych nie jest wcale tak trudne i czasochłonne, jak by się mogło wydawać. Dzięki temu można niewielkim nakładem wysiłku oraz środków pieniężnych, wywołać pełen radości uśmiech na ustach dziecka, wnuka, rodzeństwa czy innego członka rodziny pozostającego na emigracji.

Dodaj komentarz