Wybór optymalnej baterii umywalkowej wbrew pozorom nie jest zadaniem łatwym. Dobra bateria to bowiem taka, która nie tylko została z wysokojakościowych materiałów z dbałością o każdy detal wykończenia, ale także i taka, która jest estetyczna, trwała, bezproblemowa podczas czyszczenia, a także i taka, które ze względu na technologię, w które jest wyposażona ma wpływ na zmniejszenie zużytej wody. Według ekspertów jednymi z lepszych baterii są te marki Kludi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Bateria umywalkowa Kludi Bozz czarny mat

W ostatnich sezonach sporym zainteresowaniem cieszą się czarne elementy wyposażenia, w tym baterie. Według ekspertów, a także i projektantów wnętrz jednym z najlepszych modeli jest czarna bateria umywalkowa wysoka Kludi BOZZ. Model ten nie tylko zachwyca swoją estetyką, ale także i parametrami pracy. Dzięki funkcji ECO, zużycie wody jest ograniczone nawet o 40%! Poza tym bateria Kludi Bozz posiada specjalny perlator s-pointer, dzięki któremu z łatwością można regulować kąt strumienia wody.

Na końcu wylewki natomiast znajduje się perlator, dzięki któremu wypływająca woda jest napowietrzana. Ta mała i niepozorna część również ma wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Czarne baterie łazienkowe Kludi sprawdzają się nie tylko w łazienkach, w których znajdują się już inne czarne elementy wyposażenia, ale wszędzie tam, gdzie ważna jest estetyka, ciekawy design. Modele te w atrakcyjnych cenach dostępne są w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Klasyczna bateria umywalkowa Kludi Zenta

Bateria umywalkowa Kludi Zenta to model, który sprawdzi się zarówno w łazienkach klasycznych, jak i nowoczesnych. Bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę z ogranicznikiem przepływu wody. Dzięki temu spokojnie możemy stwierdzić, że jest to bateria ekologiczna. Użytkując ją można zmniejszyć zużycie wody, nawet o 40%, co z pewnością przełoży się na niższe rachunki.

Poza tym bateria umywalkowa Kludi Zenta wyposażona jest w napowietrzanie strumienia wody z możliwością regulacji kąta wypływu wody. Ma to wpływ na komfort jej użytkowania. Model posiada poręczny uchwyt, który umożliwia płynne kierowanie strumieniem wody.

Podtynkowa bateria umywalkowa Kludi Bozz

W ostatnich sezonach armatura podtynkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ baterie podtynkowe nie tylko idealnie sprawdzają się w łazienkach nowoczesnych ze względu na swój design, ale także i na parametry pracy. Eksperci uważają, że to właśnie baterie podtynkowe są najbardziej trwałe. Spowodowane jest to między innymi tym, że wszystkie elementy, które zazwyczaj mogą ulec uszkodzeniu są schowane w ścianie.

Jednymi z chętniej wybieranych są baterie podtynkowe umywalkowe Kludi Bozz https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-podtynkowa-Kludi-BOZZ-382450576-6540.html. Modele te znajdują się w dobrej relacji ceny co do jakości. Poza tym atutem tych modeli jest także głowica ceramiczna z ogranicznikiem wypływu wody oraz perlator z możliwością regulowania strumieniem.

Dodaj komentarz